Biz Kimiz?

Sitemiz, booking.com gibi devleri bünyesinde bulunuduran Priceline Group şirketi olan, Agoda.com satış ortağıdır.
Agoda dünyanın en hızlı büyüyen online rezervasyon platformlarından biridir. 2005 yılında kurulan şirket hızlı bir şekilde Asya pazarında büyümüş ve 2007 yılında dünyanın en büyük online oda satıcısı Priceline Group tarafından satın alınmıştır. Agoda'nın merkezi Singapur'da olup tüm dünyada 30 ülkede 53 ofisinde 3700 çalışanı bulunmaktadır. Envanterinde daireler, villalar, evler ve oteller dahil 2 milyon tesis bulunmakta olup bunlar 15 milyon özgün konuğun değerlendirmelerine sahiptir. Agoda en başından itibaren villa ve evler dahil otel harici konaklama sunarken öncülük etmiştir.
Sitemiz üzerinden yapacağınız rezervasyonlarda, agoda üzerinde bulunan fiyatlara hiçbir extra fiyat yansıtılmayacaktır. Hiçbir fiyat farkı olmayacaktır. Amacımız sizlere öneri ve tavsiyelerde bulunmak, rezervasyon öncesi ve sonrasında aklınıza takılan sorulara yanıt bulabilmek, sizlere yardımcı olabilmektir.
Ayrıca konaklama, otel, otel rezervasyonu, rezervasyon öncesinde ve sonrasında dikkat edilmesi gereken husular gibi konularda iletişim formu ve mail ile sorularınızı bizlere ulaştırabilirsiniz. En kısa süre içinde sizlere konu hakkında geri dönüş sağlanacaktır.

Serkan Ay Kimdir ?

story

Lise eğitimini, Anadolu Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi - Servis ve Bar üzerine almıştır. Ege ve Akdeniz bulunan 4 ve 5 yıldızlı otellerde stajlarını tamamlamıştır.

Üniversite eğitimini, Turizm Fakültesi - Konaklama İşletmeciliği üzerine tamamlamıştır. Restaurant, 3, 4 ve 5 yıldızlı otellerde çeşitli departmanlarda farklı görevler almıştır, halen departman müdürü seviyesinde turizm sektöründe çalışmaktadır.